در چند مدت اخیر، ابزارهای هوش مصنوعی، جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است. مهم‌ترین دستاورد هوش مصنوعی، صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها است.

تمام کارهای خلاقانه‌ای که انسان قادر به انجام آن‌هاست، هوش مصنوعی نیز می‌تواند با دقت و سرعت بالاتری انجام دهد، تنها در صورتی که با دادن پرامپت‌های مناسب و حرفه‌ای، با این ابزارها، ارتباط مناسبی برقرار شود.

در انواع شبکه‌های اجتماعی نیز می‌توان با دادن دستورات لازم، ابزارهای هوش مصنوعی را به عنوان یک ابزار تمام عیار به کار گرفت. در ادامه تعدادی پرامپت کاربردی را خواهیم نوشت، فقط کافی است این پرامپت‌ها را دقیقاً در ابزارها کپی کنید، یا اینکه متناسب با نیاز خود، در آن تغییراتی اعمال نمایید و بعد از تغییر، دستور مورد نظر را اجرا کنید.

در این مقاله، نحوه ساختاربندی اعلان‌های هوش مصنوعی را یاد خواهید گرفت تا تقویم رسانه‌های اجتماعی خود را با ایده‌های خارق‌العاده پر کنید.

فهرست

پرامپت‌های هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی
رسانه‌های اجتماعی چگونه می‌توانند از پرامپت‌های هوش مصنوعی استفاده کنند؟
چگونه یک دستور هوش مصنوعی را برای بهترین نتایج طراحی کنیم؟
50 پیشنهاد مفید هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی

 

پرامپت‌های هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی

پرامپت هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی دستورالعملی است که برای تولید محتوای رسانه های اجتماعی داده می شود. پرامپت‌های هوش مصنوعی به بازاریابان رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کنند تا ایده‌های پست جدید را با استفاده از روش طوفان فکری پیدا کنند، یا حتی پست‌های کاملی ایجاد کنند.

به عنوان مثال، 4 دستور کاربردی برای بازنویسی و بازتولید متن با استفاده از هوش مصنوعی به شرح زیر است:

متن را کوتاه تر کن – برای زمانی که نیاز دارید متنی را مختصرتر کنید.
متن را قوی‌تر کن – برای زمانی که متن واقعاً باید توجه مخاطبان را به خود جلب کند.
مفهوم  متن را گسترش بده– برای کاوش عمیق تر در موضوع و افزودن اطلاعات بیشتر.
مرا غافلگیر کن – برای اینکه دیدگاهی کاملاً تازه در مورد پست خود داشته باشم.

 

رسانه‌های اجتماعی چگونه می‌توانند از پرامپت‌های هوش مصنوعی استفاده کنند؟

وقتی محتوا تولید می کنید هر کلمه در محتوا، اهمیت دارد. بنابراین، ممکن است برای تولید یک متن یا عبارت کوتاه، چند ساعت عذاب آور را صرف کنیم.

بعضی مواقع ممکن است حتی ایده اصلی یک پست رسانه های اجتماعی را از قبل داشته باشید؛ اما نمی‌دانید آن را چگونه بیان کنید، یا حتی بخشی از متن را نوشته اید، اما راه مناسبی برای پایان دادن به آن پیدا نمی‌کنید.

در این‌گونه مواقع، بهتر است به هوش مصنوعی رجوع کنید تا به شما در عبور از این بحران‌ها کمک کند. می توانید آنچه را که تاکنون در اختیار دارید به این ابزار بدهید و از او بخواهید که پیشنهاد متناسبی به شما بدهد. این روش یک راه عالی برای طراحی و تولید پست های رسانه های اجتماعی است.

به یاد داشته باشید، اگر از پیشنهادات و پاسخ‌های هوش مصنوعی راضی نیستید، می‌توانید بارها و بارها درخواست تکرار پاسخ را بدهید. همچنین می توانید چند ترفند کوچک در فرمان خود وارد کنید تا خروجی‌ها به سلیقه و خواست شما نزدیک شود.

اگر متن مورد نظر را از قبل داشته باشید، می توانید آن را در اختیار ابزار هوش مصنوعی قرار دهید و از او بخواهید که پست را با لحن صحیح یا دلخواه شما بازنویسی کند. حتی می توانید تولید چندین خروجی را درخواست کنید تا گزینه های متعددی برای انتخاب داشته باشید.

زمانی که یک مطلب برای یکی از رسانه‌های اجتماعی داشته باشید، می‌توانید از هوش مصنوعی بخواهید که آن را برای یک رسانه اجتماعی دیگر بازتولید کند. به طور مثال اگر یک ویدیوی YouTube دارید که می‌خواهید آن را به یک موضوع توییتر تبدیل کنید، می‌توانید پیشنهاداتی از هوش مصنوعی دریافت کنید.

چگونه یک دستور هوش مصنوعی را برای بهترین نتایج طراحی کنیم؟

ایجاد مداوم محتوایی که واقعاً با رضایت حداکثری مخاطبان شما همراه باشد، آسان نیست. ابزارهای هوش مصنوعی کمک بزرگی هستند، اما هنوز در ابتدای راه هستند و ملاحظاتی وجود دارد که باید هنگام ایجاد درخواست‌های خود در نظر بگیرید. پس از همه، شما می خواهید بهترین خروجی های ممکن را به دست آورید که به تلاش های بازاریابی رسانه های اجتماعی شما ارزش ببخشد.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا چند نکته در مورد نحوه ساختاربندی اعلان های خود برای به دست آوردن بهترین نتایج آورده شده است.

زمینه را تبیین کنید

در مبحث بازاریابی و محتوا، مقالات متعددی به این مقوله پرداخته‌اند که: «محتوا پادشاه است»؛ اما در عصر هوش مصنوعی، این جمله ممکن است به «زمینه پادشاه است» تبدیل شود.

چرا؟

ساده است. هنگامی که یک ابزار هوش مصنوعی می‌داند زمینه‌ی مورد نظر شما چیست، می‌تواند محتوایی ایجاد کند که با انتظارات شما مطابقت بیشتری داشته باشد.

برای اینکه موضوع بیشتر جا بیفتد، فرض کنید قصد دارید پیتزا سفارش دهید، شما فقط به پیتزافروشی محلی خود زنگ نمی زنید که بگویید “یکی از پیتزاهات رو بفرست”، بلکه مثلا می‌گویید که یک پیتزا پپرونی ایتالیایی با پنیر اضافی می‌خواهید.

شما باید عملکرد دقیقی داشته باشید تا پیتزای مناسب را دریافت کنید.

اعلان‌های هوش مصنوعی تقریباً به همین شکل عمل می‌کنند. اگر زمینه و جزییات بیشتری را برای کمک به ابزار برای درک هدف و ترجیحات خود فراهم کنید، احتمالاً پاسخی دریافت خواهید کرد که از آن راضی هستید.

نکات زیر را هنگام نوشتن دستورات خود در نظر داشته باشید، تا خروجی های بسیار بهتری ببینید:

1. هرچیزی که برایتان مهم است را مشخص کنید

هنگامی که می خواهید یک ابزار هوش مصنوعی به شما در ارسال یک پست رسانه اجتماعی کمک کند، مطمئن شوید که برخی از مشخصات آن را ارائه دهید. مثلاً باید هشتگ یا ایموجی اضافه کند؟ آیا می خواهید لیست ایجاد کند؟ در هر صورت، اطمینان حاصل کنید که این‌گونه موارد در درخواست شما به طور واضح بیان شده است.

همچنین بلندی نسبی یک پست بهتر است مشخص باشد. درخواست برای «یک پست تبلیغاتی نسبتاً کوتاه لینکدین» فضای بسیار کلی است، در عوض، می‌توانید پرامپت را این‌گونه بنویسید:

«یک پست تبلیغاتی لینکدین برای <جزییات مربوط به موضوع آن> که 2 تا 3 جمله است را تولید کن»

2. قالب را مشخص کنید

هر پلتفرم رسانه اجتماعی دارای فرمت های خاصی است. یک توییت خنده دار قالبی کاملاً متفاوت از یک پست الهام بخش لینکدین دارد. مطمئن شوید که ابزار هوش مصنوعی را در مورد نحوه نوشتن و همچنین آنچه می خواهید بنویسد آموزش دهید.

3. پرامپت شما تا حد امکان دقیق و توصیفی باشد

سعی کنید تا جایی که می توانید اطلاعات کلیدی را به ابزار بدهید. تفاوت زیادی بین خروجی‌ای که هنگام ارائه یک اعلان اولیه در مقابل خروجی با جزئیات اضافی دریافت می‌کنید، وجود دارد.

یک دستور اولیه ممکن است چیزی شبیه به جمله‌ی زیر باشد:

“پیشنهاد یک پست رسانه اجتماعی برای تبلیغ کیک خانگی”.

 

جزییات را تا حد امکان بشتر کنید:

“به عنوان یک متخصص بازاریابی رسانه های اجتماعی عمل کنید و یک پست جذاب در فیس بوک را پیشنهاد دهید که رویداد آینده چیزکیک‌های ما را تبلیغ کند. این رویداد  Big Bake Off نام دارد و در 5 اسفند ماه برگزار می شود. این رویداد شامل حضور یک مهمان مشهور و سلبریتی به نام … است. هشتگ‌های مرتبط را نیز اضافه کنید.

با این حال، اجتناب از اطلاعات غیر ضروری نیز مهم است، بنابراین مطمئن شوید که جزئیات اضافی را به خاطر آن درج نکنید.

می‌توانید لحن کلام را نیز تعریف کنید

به دنبال یک پیام و متن اثرگذار هستید؟ به ابزار هوش مصنوعی بگویید که صدایی نشاط‌آور بدهد یا از لحن امیدوارکننده‌ای استفاده کند. این مساله اطمینان حاصل می کند که محتوای تولید شده با آنچه در ذهن دارید مطابقت دارد.

محدودیت ها را تعیین کنید

منصفانه است که انتظار داشته باشیم ابزارهای هوش مصنوعی پلتفرم های رسانه های اجتماعی را تا حدی درک کنند. اگر یک سری پست توییتر بخواهید، همه خروجی ها در محدوده استاندارد 280 نویسه قرار می گیرند.

اما همیشه این‌گونه نیست و شما گهگاه توییت‌هایی بیش از 500 کاراکتر نیز دریافت خواهید کرد.

به طور مشابه، برای سایر پلتفرم‌ها نیز ممکن است موارد مشابهی اتفاق بیفتد.

بنابراین، اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که جزئیات مربوط به پلتفرم در نظر گرفته می شود، بهتر است محدودیت هایی را به عنوان بخشی از درخواست خود تعیین کنید.

به عنوان مثال، یک درخواست برای یک داستان لینکدین می‌تواند این دستورالعمل را اضافه کند که «خط آغازین را به 20 کلمه محدود کنید و یک قلاب قرار دهید که مخاطب را به خواندن ادامه‌ی موضوع ترغیب کند».

نوع دیگری از محدودیت هایی که می توانید تعیین کنید، حذف یک کلمه یا عبارت است. گاهی اوقات، دستورالعمل های برند شما را از استفاده از زبان یا واژگان خاصی باز می دارد.

در خواست تولید چند خروجی را بخواهید

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که همیشه چندین تنوع را بخواهید. چه در مراحل اولیه فرآیند تولید محتوا ایده‌هایی برای پست‌های رسانه‌های اجتماعی جدید داشته باشید، یا سعی کنید آخرین نسخه را روی پیش‌نویس قرار دهید، همیشه بهتر است بیش از یک نسخه خروجی را تولید کنید.

انجام این کار نیز بسیار ساده است. هر زمان که یک دستور هوش مصنوعی می‌نویسید، به‌جای درخواست خروجی تکی مانند «نوشتن یک پست جذاب در فیسبوک»،  با عبارتی مانند «پنج پیشنهاد از یک پست جذاب فیس‌بوک تولید کنید» کار را پیش ببرید.

50 پیشنهاد مفید هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی

در ادامه لیستی جامع از 50 درخواست برای انواع مختلف پست های رسانه های اجتماعی را خواهید دید. من تک تک آنها را با ویژگی جدید هوش مصنوعی Planable آزمایش کرده‌ام.

تمامی پرامپت‌ها به صورت پررنگ و کج نوشته شده‌اند تا از متن‌های دیگر متمایز شوند.

می‌توانید با افزودن جزئیات خود در مکان‌های مناسب، آن‌ها را همانطور که هستند امتحان کنید، یا از آنها به‌عنوان دستورالعمل‌هایی برای کمک به ایجاد درخواست‌های خود ویرایش و سپس استفاده کنید.

1. به عنوان یک متخصص بازاریابی رسانه‌های اجتماعی عمل کنید. پنج نقل قول انگیزشی بنویسید که الهام بخش [مخاطب هدف خود را وارد کنید] برای [درج اقدام مورد نظر] باشد. نقل قول ها در استوری های اینستاگرام نمایش داده می شوند. هر نقل قول را با لحنی نشاط آور بنویسید. هر نقل قول نباید بیشتر از 25 کلمه باشد.

2. پنج ایده برای ریل اینستاگرام با پتانسیل وایرال شدن پیشنهاد دهید. پیشنهادها باید برای [مخاطب هدف خود را وارد کنید] و به تبلیغ [درج محصول/برند خود] کمک کنند.

3. یک ایده کپشن اینستاگرام درباره [موضوع خود را وارد کنید] بنویسید که مخاطبان هدف را درگیر کند [مخاطبان خود را وارد کنید]. جمله اول باید شامل قلابی باشد که باعث شود من به خواندن ادامه دهم. پنج گزینه به من بدهید

4. سه نسخه از یک پست رسانه اجتماعی الهام بخش ایجاد کنید. این پست باید یک کپشن اینستاگرام برای عکسی از [محصول/موضوع خود را وارد کنید] باشد که [مخاطبان هدف خود را وارد کنید]. عنوان نباید بیشتر از 1-2 جمله باشد. هشتگ‌های مرتبط را برای برجسته‌تر شدن کپشن اضافه کنید.

5. در زیر پیشنهادی برای کپشن اینستاگرام آمده است. سه گزینه مختلف با لحن الهام بخش تر به من بدهید.

[پیشنهاد خود را وارد کنید]
هوش مصنوعی موضوعات توییتر را درخواست می کند

6. پنج ایده برای موضوعات توییتر در مورد [موضوع خود را وارد کنید] طوفان فکری کنید. مطمئن شوید که اولین توییت در تاپیک دارای یک قلاب است که باعث می شود من به خواندن ادامه دهم.

7. مزایای [موضوع خود را درج کنید] برای [مخاطب هدف خود را وارد کنید] توضیح دهید. پاسخ را به عنوان یک موضوع توییتر فرمت کنید که در آن هر توییت یک مزیت را پوشش دهد. در توییت نهایی، یک فراخوان برای اقدام قرار دهید که افراد را به مشاهده وب‌سایت ما [درج وب‌سایت خود] سوق دهد.

8. اطلاعات زیر را در یک موضوع توییتر خلاصه کنید که برای [مخاطب هدف خود را وارد کنید] جذاب خواهد بود.
[اطلاعات را وارد کنید]

9. نقاط کلیدی زیر را به یک موضوع توییتر به زبان اسپانیایی ترجمه کنید. هر توییت را آموزنده و جذاب کنید.

10. پنج راه جایگزین برای عبارت این قلاب باز برای یک موضوع توییتر پیشنهاد کنید.

[قلاب خود را وارد کنید]

 

11. یک پست فیس بوک بنویسید که از یک PAS در [درج نقطه درد] برای [درج مخاطبان هدف خود] استفاده کند. [نام تجاری خود را وارد کنید] به عنوان یک جایگزین توصیه کنید. از لحن حرفه ای استفاده کنید.

12. یک پست جذاب فیس بوک ایجاد کنید که از مخاطبان ما بخواهد خاطرات مورد علاقه خود را در رابطه با [نام تجاری خود را وارد کنید] به اشتراک بگذارند. آن را با لحن صدای مشتاقانه بنویسید.

13. تأثیر استفاده از [محصول/خدمت خود را وارد کنید] به عنوان بخشی از یک روال روزانه توصیف کنید. آن را به عنوان یک پست فیس بوک قالب بندی کنید. در جمله اول یک قلاب قرار دهید. از لحن مثبت استفاده کنید.

14. فهرستی از مزایا و معایب درباره [موضوع خود را وارد کنید] ایجاد کنید. آن را با لحن متفکرانه بنویسید.

15. این داستان لینکدین را برای پستی در فیس بوک، بازتولید کنید که مخاطبان آن [مخاطبان هدف خود را وارد کنید] باشند.

 

16. یک داستان جذاب لینکدین در مورد [موضوع خود را وارد کنید] به سبک [نویسنده معروف درج کنید] تهیه کنید. جمله اول باید یک قلاب باشد که مخاطب به خواندن ادامه دهد و بیش از 140 کاراکتر نباشد.

17. یک پست مفهومی در لینکدین بنویسید که بهترین شیوه ها را در [موضوع/صنعت خود را وارد کنید] تبلیغ می کند. آن را با لحن حرفه ای بنویسید.

18. پنج قلاب روشنگر پیشنهاد کنید که باعث می شود در لینکدین بیشتر درباره [درج موضوع] مطالعه کنم. هر قلاب نباید بیش از 20 کلمه داشته باشد.

19. پنج گزینه جایگزین برای نسخه پیش نویس زیر پیشنهاد کنید. برای یک پست لینکدین است. لحن صدا را تامل برانگیزتر کنید.

[درج نسخه پیش نویس]

20. به عنوان یک متخصص بازاریابی رسانه های اجتماعی عمل کنید. یک پست لینکدین را برای اعلام یک پست وبلاگ جدید در [موضوع خود را وارد کنید] توصیه کنید. شامل یک فراخوان متقاعد کننده برای اقدام برای سوق دادن مردم به مشاهده پست وبلاگ باشد.

 

21. توضیح دهید که [محصول جدید خود را وارد کنید] چقدر برای [مخاطب هدف خود را وارد کنید] عالی خواهد بود. آن را به عنوان یک پست رسانه اجتماعی بنویسید. آن را با لحن صدای هیجان زده بنویسید.

22. یک پست در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید که در مورد [نشانی اینترنتی بیانیه مطبوعاتی راه اندازی محصول خود را وارد کنید] صحبت کنید.

23. متن زیر را در 2-3 جمله خلاصه کنید که باعث می شود در مورد [محصول جدید خود را وارد کنید] بیشتر بدانم.

24. اعلان رسانه های اجتماعی زیر را با لحنی شوخ بازنویسی کنید. ایموجی ها و هشتگ ها را برای برجسته کردن آن اضافه کنید.

[پیش نویس اعلامیه خود را وارد کنید]

25. برای شروع یک پست رسانه اجتماعی با اعلام [محصول جدید خود را وارد کنید] پنج قلاب پیشنهاد دهید که توجه مردم را به خود جلب کند.
هوش مصنوعی از نظرسنجی های رسانه های اجتماعی درخواست می کند

26. سه گزینه برای یک سوال نظرسنجی به من بدهید تا در یک پست رسانه اجتماعی تقویت کننده [نام تجاری خود را وارد کنید] به عنوان بهترین انتخاب برای [افزودن زمینه مرتبط] استفاده کنم.

27. یک نظرسنجی با چهار گزینه برای یک پست رسانه اجتماعی با هدف [درج مخاطبان هدف خود] ایجاد کنید. سوال باید در مورد [موضوع خود را وارد کنید] باشد.

28. یک پست رسانه اجتماعی ایجاد کنید که در آن [محصول A برند خود را وارد کنید] با [محصول برند خود را درج کنید B] مقایسه کنید. آن را 2-3 جمله طولانی کنید. یک نظرسنجی اضافه کنید که از مردم بخواهید به مورد علاقه خود رای دهند.

29. ده پاسخ نادرست برای سوال پیشنهاد کنید [سوال خود را وارد کنید].

30. به من کمک کنید تا پاسخ های نظرسنجی زیر را کوتاه تر کنم. هر کدام باید حداکثر 25 کاراکتر باشد.

[پیش‌نویس‌های نظرسنجی خود را وارد کنید]

 

31. یک بررسی املا و دستور زبان در پست زیر را انجام دهید:

[پیش نویس خود را وارد کنید]

32. به من کمک کنید تا یک پست در رسانه های اجتماعی ایجاد کنم که برای تبلیغ [محصول/خدمت خود را وارد کنید] طراحی شده است.

33. هشتگ‌هایی را برای استفاده در پست‌های رسانه‌های اجتماعی پیشنهاد دهید که هدایایی از [محصول خود را وارد کنید] راه‌اندازی می‌کنند.

34. به عنوان مدیر رسانه های اجتماعی عمل کنید. یک قلاب 1 تا 2 جمله ای بنویسید که مردم را وادار کند در یک چالش شرکت کنند [محصول خود را وارد کنید].

35. ایده‌های پنج مسابقه رسانه‌های اجتماعی را که مشتریان را درگیر می‌کند، طراحی کنید.

 

36. پنج جناس روی کلمه [کلمه خود را وارد کنید] ایجاد کنید تا در یک پست رسانه اجتماعی در مورد [موضوع خود را وارد کنید] قرار گیرد.

37. سه ایده چالشی سرگرم‌کننده در رسانه‌های اجتماعی پیشنهاد کنید که مخاطبان علاقه‌مند به [افزودن زمینه مرتبط] را درگیر می‌کند.

38. به عنوان یکی از بهترین بازاریابان رسانه های اجتماعی عمل کنید. یک پست سرگرم کننده در رسانه های اجتماعی در مورد [موضوع خود را وارد کنید] با لحن عجیب و غریب بنویسید.

39. یک معما تولید کنید که پاسخ آن [محصول یا نام تجاری خود را وارد کنید] است.

40. سه واقعیت جالب در مورد [موضوع خود را وارد کنید] به من بدهید که افراد را در یک پست رسانه اجتماعی شگفت زده کند.

 

هوش مصنوعی در دعوت به اقدام:

41. پنج ایده CTA برای [محصول/سرویس خود را وارد کنید] به من بدهید. مطمئن شوید که آنها حرفه ای و متقاعد کننده هستند. هر کدام نباید بیشتر از 20 کلمه باشد.

42. به عنوان یک متخصص کپی رایتینگ عمل کنید. سه نسخه از یک فراخوان بنویسید که [مخاطب هدف خود را وارد کنید] به [عمل مورد نظر خود را وارد کنید].

43. ده فراخوان کوتاه و قدرتمند برای اقدامی پیشنهاد دهید که مخاطبان [نام تجاری خود را] از پست‌های رسانه‌های اجتماعی به وب‌سایت آن هدایت کند.

44. فراخوان زیر را با بازنویسی آن با لحن قانع‌کننده‌تر بهبود دهید.

[پیش‌نویس CTA خود را وارد کنید]

45. یک فراخوان برای اقدام ایجاد کنید تا من بخواهم این پست وبلاگ را بخوانم: [URL خود را وارد کنید]

هوش مصنوعی و دعوت به بحث

46. یک پست جنجالی کوتاه در رسانه های اجتماعی درباره [موضوع خود را وارد کنید] بنویسید که مخاطبان [نام تجاری خود را وارد کنید] در مورد موضوع بحث کنند. در بحث موضع گیری کنید.

47. یک پست کوتاه در رسانه های اجتماعی برای شروع گفتگو در مورد [موضوع خود را وارد کنید] پیش نویس کنید. بر مشارکت بالقوه تأکید کنید.

48. یک قلاب کوتاه به شروع پست رسانه های اجتماعی زیر اضافه کنید که باعث شود من بخواهم در گفتگو شرکت کنم. سه نسخه را به من ارائه دهید.

[پیش پیش نویس خود را وارد کنید]

49. ده ایده برای پست‌های رسانه‌های اجتماعی که گفت‌وگو درباره [موضوع خود را وارد کنید] آغاز می‌کند، بیان کنید.

50. پنج راه برای شروع یک بحث در رسانه های اجتماعی بین مشتریان [نام تجاری خود را وارد کنید] پیشنهاد دهید.

 

استفاده از ابزار هوش مصنوعی می تواند مانند داشتن یک همراه قدرتمند برای هر ابرقهرمان بازاریابی رسانه های اجتماعی باشد. حتی بیشتر از آن زمانی که آن قهرمان می‌داند که چگونه یک پیشنهاد خوش ساخت را جمع آوری کند.

بنابراین دفعه بعد که در برابر موانع ذهنی قرار گرفتید یا فقط می خواهید دیدی تازه داشته باشید، به هوش مصنوعی اعتماد کنید یا همین الان آن را امتحان کنید!